dowolna

Mieszkania wyremontowane Kartuzy - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

285 000 zł35 m² 8 236,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 36,40 m kw, po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem, w bloku nr 20 na osiedlu Wybickiego, w pobliżu lasu, z balkonem. Blok mieszkalny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,6 mkw. znajdujące się na 4 piętrze bloku nr 27 w Kartuzach przy ul. Oś. Wybickiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

199 000 zł25 m² 7 865,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: - mieszkanie po remoncie - budynek po remoncie elewacji - blisko tereny rekreacyjne (ścieżka rowerowa i spacerowa wokół jeziora z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Derdowskiego, piętro 3. Usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum, szkoła, boisko, place zabaw, kościół. Zapraszamy do oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceynowy

Kartuzy,pomorskie

379 000 zł38 m² 9 947,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję mieszkanie 2 - pokojowe w Kartuzach, przy ulicy Floriana Ceynowy. Mieszkanie jest wykończone (na ścianach znajdują się gładzie, położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

310 000 zł63 m² 4 889,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 - pokojowe w Kartuzach - do generalnego remontu położone na Osiedlu Wybickiego w Kartuzach. Mieszkanie znajduje się tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

499 900 zł64 m² 7 785,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wykończone, gotowe do zamieszkania, winda, hala mieszkanie: na sprzedaż ciepłe, ciche, funkcjonalne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie w Kartuzach, ul. Mściwoja II o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Kartuzy,pomorskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam w pełni wyposażone (meble, sprzęty agd) mieszkanie w centrum Kartuz! Mieszkanie położone w Kartuzach w centrum miasta na ulicy Parkowej. W najbliższej okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

520 000 zł70 m² 7 439,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pięknie położone mieszkanie w Kartuzach przy ul. Mściwoja II nr 36. Mieszkanie położone na parterze, w cichej okolicy. W pobliżu las, ścieżki rowerowe, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Kartuzy,pomorskie

352 900 zł52 m² 6 799,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpieczne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się na wysokim parterze w centrum Kartuz. W pełni wyposażone, nie wymagające remontu. Bezpieczeństwo zapewniają podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

485 000 zł69 m² 7 039,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękny apartament w centrum Kartuz ok. 30 km od Trójmiasta, na Kaszubach, położony w najładniejszej części miasta, przy spokojnej ulicy z widokiem i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

390 000 zł56 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

875 000 zł125 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, osiedle Generała Władysława Sikorskiego

Kartuzy,pomorskie

1 380 zł52 m² 26,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Sikorskiego w Kartuzach. Idealne dla rodziny. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, jasne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

1 550 zł68 m² 22,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

witam posiadam do wynajęcia ( od zaraz) w pełni wyposażone stylowe mieszkanie w centrum Kartuz. ( ul bielinskiego) miesznie znajduje sie na pierwszym pietrze bloku posiada 3 pokoje , kuchnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Kartuzy,pomorskie

225 000 zł37 m² 6 043,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Przyjdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

1 750 zł53 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie świeżo po remoncie w centrum Kartuz. Składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz 3 pokoi. Wyposażenie : lodówka, piekarnik, indukcja, zmywarka oraz pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

299 000 zł57 m² 5 215,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w Kartuzach? Zapraszam Cię do w pełni wykończonego dwupokojowego mieszkania (53,08 m kw), położonego na drugim piętrze, na terenie inwestycji Na Stoku (kartuzy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

265 000 zł63 m² 4 179,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Jeśli poszukujesz mieszkania trzypokojowego w Kartuzach, ta oferta jest dla ciebie. Mam na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,40 m kw., położonego na trzecim piętrze w na osiedlu gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Kartuzy,pomorskie

175 000 zł38 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kartuzy - mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Parkowej w Kartuzach o powierzchni 38,50 mkw. + przynależne pomieszczenie piwnicy o powierzchni 6,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kartuzy 4 pokoje tanio Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe w Kartuzach. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Każdy pokój ma osobne wejście. Wchodzimy do przestronnego przedpokoju z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

265 000 zł63 m² 4 179,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Poszukujesz mieszkania trzypokojowego w Kartuzach? Mam na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,40 m kw., położonego na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na osiedlu gen. Józefa Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

310 000 zł106 m² 2 913,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Duże mieszkanie W kartuzach Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie w Kartuzach. Całe mieszkanie po remoncie generalnym polegającym na wymianie podłóg, okien, drzwi, tynków i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Kartuzy,pomorskie

320 000 zł66 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Kartuzy - trzypokojowe mieszkanie (66 m2) po remoncie położone na parterze w kamienicy nad jeziorem. Piękny widok, wokół tereny zielone a jednocześnie blisko do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

600 zł24 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładny pokój. Dyskretny. Idealny dla pary.Dostępny od zaraz. Pokój jest duży i słoneczny, umeblowany. Znajduje się na I piętrze domu jednorodzinnego. Osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o o powierzchni 64,6 m2, znajdujący się w centrum Kartuz, mieszkanie gotowe do zamieszkania, wysoki standard, nowoczesna aranżacja. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Generała Władysława Sikorskiego

Kartuzy,pomorskie

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe na os. Sikorskiego, IV piętro. Mieszkanie ciche, jasne, blisko centrum, niski czynsz, częściowo umeblowane, gotowe do zamieszkania, po remoncie (łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, z wymianą instalacji, stolarki i szpachlowaniem ścian w roku 2011. Mieszkanie ciche i bardzo ciepłe. Sprzedaż ze względu na niepełnosprawność.