dowolna

Nieruchomości Kartuzy - Oferty sprzedaży nieruchomości

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zamkowa

Kartuzy,pomorskie

700 000 zł71 m² 9 909,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam nowy lokal handlowo- usługowy o powierzchni 70,64 m2 położony w budynku przy ul. Zamkowej 39a w Kartuzach. Lokal posiada własną księgę wieczystą. Lokal, położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rynek

Kartuzy,pomorskie

5 000 000 zł10 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupię działkę przeznaczoną zgodnie z mpzp pod: budownictwo wielorodzinne.Lokalizacja: KARTUZY; GDYNIA; GDAŃSK; RUMIA; SOPOT; REDA; PUCK; PRUSZCZ GDAŃSKI. Rozpatrze też inne ciekawe lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Kartuzy,pomorskie

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego w samym centrum Kartuz. Lokal znajduje się na piętrze Centrum Handlowego "kaszebe", przy ul. Dworcowej. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Kartuzy,pomorskie

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Komfortowy dom wolnostojacy w centrum miasta Kartuzy, blisko rynku i kolejki skm. Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi oraz aktywnych, ceniących naturę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

678 000 zł93 m² 7 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 501 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

240 000 zł26 m² 9 266 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Podstawowe informacje Typ: kawalerka Powierzchnia: 25,9 m Cena: 240,000 pln Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Liczba pokoi: 1 Piętro: 2/4 Miejsce parkingowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

430 000 zł63 m² 6 782,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Kartuzach, ul. Wybickiego o powierzchni 63,4 m2. To przestronne mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 3 Maja

Kartuzy,pomorskie

820 000 zł80 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego o powierzchni 80 m , usytuowanego w centrum Kartuz przy ulicy 3 Maja 32 B, naprzeciwko sklepu Lidl. Klimatyzacja, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

790 000 zł1 600 m² 493,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dom z dużą działką w miejscowości Szarłat ( Masłowo) w gminie Przodkowo w powiecie Kartuskim. Działka o wymiarach 40 m x 40 m - kwadratowa. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie (odrębna własność) w Kartuzach na 3 pietrze na Osiedlu Wybickiego w budynku nr 11. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m kw. + piwnica 2,7 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolejowa

Kartuzy,pomorskie

690 000 zł626 m² 1 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W centrum kartuz! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę gruntu w centrum Kartuz. Działka znajduje się ścisłym centrum miasta przy ul. Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

698 000 zł102 m² 6 837,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Super dom egiertowo kaszuby Oferuję do sprzedaży piękny, wykończony, nowocześnie urządzony dom w Egiertowie. Super cena. Bardzo dobry dojazd do Trójmiasta, niedługo dzięki budowie S6 będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

230 040 zł1 278 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 1.200 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego. Jedna z 3 działek (wydzielonych geodezyjnie) , do których prowadzi wydzielona droga o powierzchni 233 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

194 040 zł1 078 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 1.001 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego. Jedna z 3 działek (wydzielonych geodezyjnie) , do których prowadzi wydzielona droga o powierzchni 233 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

252 000 zł1 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 1.322 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego. Jedna z 3 działek (wydzielonych geodezyjnie) , do których prowadzi wydzielona droga o powierzchni 233 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

676 980 zł3 761 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 3.761 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego, podzielona obecnie na 3 działki + droga dojazdowa. Można kupić całość lub jedną z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta dla rodzin z dziećmi w świetnej lokalizacji! pożądany adres na mapie kartuz- zaplecze handlowo-usługowe tuż za przysłowiowym rogiem. Z przyjemnością zaprezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

388 000 zł63 m² 6 119,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 - pokojowe w Kartuzach, os. Wybickiego - w stanie dobrym, do odświeżenia. O mieszkaniu. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kartuzy,pomorskie

1 092 000 zł3 120 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bezpośredniej linii brzegowej z lustrem wody jeziora na Kaszubach. Piękna "perełka" na obrzeżach Kaszub! Bardzo atrakcyjna nieruchomość: działka inwestycyjna, usługowa ,budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Osiedle XX-Lecia II RP

Kartuzy,pomorskie

49 000 zł19 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży murowany garaż w Kartuzach na Oś. XX-Lecia II rp - jednostanowiskowy o powierzchni ok. 19 mkw. Brama segmentowa, otwieranie sterowane pilotem. W garaży znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

530 000 zł74 m² 7 181,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 74 m2 z wykończonym balkonem. Znajdujące się na Osiedlu Wybickiego 24 w Kartuzach. Mieszkanie usytuowane jest 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

499 000 zł738 m² 676,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W kartuzach na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę gruntu w Kartuzach przy ul. Prokowskiej. Działka znajduje się 1,5 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

724 000 zł101 m² 7 168,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:199 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 525 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł103 m² 7 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Mezowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

831 000 zł102 m² 8 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:199 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 632 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

642 000 zł101 m² 6 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Prokowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

440 000 zł74 m² 5 962,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne 4-o pokojowe mieszkanie z widokiem na lasy i na jezioro w Kartuzach. Niniejsze ogłoszenie dotyczy czteropokojowego mieszkania z balkonem na Osiedlu Wybickiego 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

790 000 zł109 m² 7 366,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Ręboszewo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł103 m² 7 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kartuzy,pomorskie

801 000 zł129 m² 6 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:149 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 652 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

606 000 zł74 m² 8 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

644 000 zł101 m² 6 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

789 000 zł87 m² 9 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

710 000 zł70 m² 10 070,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Kartuzach, o powierzchni 70.5m^. Mieszkanie pierwotnie było 4 - pokojowe, na ten moment posiada 3 - pokoje, jednak z możliwością szybkiego powrotu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kartuzy,pomorskie

338 000 zł49 m² 6 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

.rezerwacja. Kartuzy - Mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej okolicy- super cena Świetna lokalizacja - mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, blisko terenów zielonych i promenady. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

549 900 zł1 193 m² 460,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane o łącznej powierzchni 1193 mkw. (635 m2 i 558 m2) położone w Kartuzach na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działki uzbrojone - wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

395 000 zł63 m² 6 230,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja! sprzedam przestronne mieszkanie na parterze 63,40 m kw., po remoncie, dwustronne, z balkonem, gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz. Mieszkanie trzypokojowe, w którym połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

299 000 zł635 m² 470,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 635 mkw. położona w Kartuzach na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka uzbrojona - wszystkie media w drodze (gaz, woda, kanalizacja, energia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij